اخبار اخبار

۲۷ شهريور ۱۳۹۶
عمليات نصب چراغ‌هاي اپروچ فرودگاه بین المللی یزد به پایان رسيد.
۲۶ شهريور ۱۳۹۶
نخستين گروه حاجيان تمتع استان یزد با استقبال مدیرکل فرودگاه های یزد وارد فرودگاه بین المللی یزد شدند.
۲۲ شهريور ۱۳۹۶
مدیرکل فرودگاه‌های استان یزد با اشاره به اینکه فرودگاه بین المللی یزد با کلیه امکانات آماده خدمات‌رسانی مطلوب به حجاج و خانواده‌های آنان است٬ گفت: تمامی سعی فرودگاه یزد بر این خواهد بود که با تمام امکانات و به‌صورت ویژه و با کمک ارگان‌های دیگر ترخیص حجاج به‌صورت سریع و با کم‌ترین ایستایی را انجام دهد.
۲۰ شهريور ۱۳۹۶
تجديد فراخوان عمومي واگذاري تابلوهاي تبليغاتي محوطه فرودگاه بين‌المللي شهيد صدوقي يزد
۱۵ شهريور ۱۳۹۶
فرودگاه‌ بین المللی شهید آیت الله صدوقی یزدهمراه ديگر مردم ميهن اسلامي‌مان به مناسبت عيد غديرخم به برپايي جشن و سرور درسالن ترمینال2 پرداخت.
۸ شهريور ۱۳۹۶
اداره‌کل فرودگاه‌های استان یزد با عملکرد مطلوب در حوزه بیشترین تعامل با مدیریت عالی استان و دستگاه‌های اجرایی در سال 95 به عنوان دستگاه برتر در جشنواره شهید رجایی معرفی شد.
۷ شهريور ۱۳۹۶
سامانه جدید FIDS فرودگاه بین المللی یزد با همکاری اداره‌کل مخابرات و فناوری اطلاعات هوانوردی روز گذشته تحویل و راه‌اندازی شد.
۴ شهريور ۱۳۹۶
برگزاری نشست تفسیر قرآن کریم با حضور نماینده ولی فقیه و امام جمعه یزد به میزبانی اداره کل فرودگاه های استان یزد
۳۰ مرداد ۱۳۹۶
عمليات اعزام زائرين حج تمتع از فرودگاه بین المللی یزد به پايان رسيد.
۲۹ مرداد ۱۳۹۶
بهمن باقری مدیر دفتر نظارت بر کیفیت خدمات فرودگاهی با هیئت همراه و حضور عباس محمدی مدیرکل فرودگاه های یزد ازفرودگاه بین المللی یزد بازدید بعمل آورد.
۲۴ مرداد ۱۳۹۶
بارهای مربوط به اولین گروه از زائران حج تمتع فرودگاه بين المللي يزدپذیرش و کنترل شد.
۲۲ مرداد ۱۳۹۶
فرمانده پليس فرودگاه بين المللي يزدبا تاکيد بر اينکه همه اقدامات تاميني براي سفر زائران خانه در نظر گرفته شده است از آمادگي پليس فرودگاه براي خدمت رساني هرچه بيشتر در اين زمينه خبر داد.
۲۸ مرداد ۱۳۹۶
در عملي خداپسندانه يکي از پرسنل متعهد و وظيفه‌شناس واحد خدمات درفرودگاه بین المللی یزد، بسته ی پولي حاوي100 ميليون ريال را به صاحبش‌ بازگرداند.
۲۷ مرداد ۱۳۹۶
همزمان با اولين پرواز اعزام زائرين حريم وحي و بارگاه نبوي، آئين بدرقه حجاج بیت الله الحرام در فرودگاه بین المللی يزد برگزار شد.
۲۵ مرداد ۱۳۹۶
فراخوان عمومي واگذاري تابلوهاي تبليغاتي واقع در محوطه فرودگاه بين‌المللي شهيد صدوقي يزد
۲۳ مرداد ۱۳۹۶
جلسه فوق پیرو جلسه 1915 به منظور نحوه پذیرش ، زمان و مکان تحویل بار حجاج تمتع سال 96 براساس دعوت تلفنی ، ساعت 11:00 یکشنبه 22/05/96 در دفتر معاون اجرایی برگزار و پس از تبادل نظر مقرر گردید.
۲۳ مرداد ۱۳۹۶
جدول زمانبندي پروازهاي حج تمتع سال 96 از فرودگاه بين المللي يزد
۲۳ مرداد ۱۳۹۶
با نزديک شدن به اعزام زائران حج تمتع و به‌منظور هماهنگي کليه ارگان‌هاي مرتبط در فرودگاه بين‌المللي یزد، نشست کميته تسهيلات ويژه حج تمتع در اين فرودگاه برگزار شد.
۱۷ مرداد ۱۳۹۶
بنام آن که لوح و قلم را آفريد تقويم ايران اسلامي نام‌هاي بزرگي را بر پهنه خويش حک کرده است و در اين ميان، هفدهم مردادماه روزي است براي ارج نهادن به تلاش زحمتکشان عرصه خبرنگاري، آنان که پاسداران حوزه اطلاع‌رساني محسوب مي‌شوند و ميهن اسلامي‌مان مديون تلاش‌هاي آنان است. فعاليت در عرصه خبر و...
۱۶ مرداد ۱۳۹۶
با نزديک شدن به اعزام زائران حج تمتع و به‌منظور هماهنگي کليه ارگان‌هاي مرتبط در فرودگاه بين‌المللي یزد، نشست کميته تسهيلات ويژه حج تمتع در اين فرودگاه برگزار شد.