ساعت

شماره پرواز

مبدا

وضعیت

08:45

پويا PYA2314

تهران

طبق برنامه

08:50

ایران ایرIRA3426

تهران

طبق برنامه

11:50

آسمانIRC862

تهران

طبق برنامه

13:00

پويا PYA2319

مشهد

طبق برنامه

16:55

ایران ایرIRA3428

تهران

طبق برنامه

 

گزارش تصویری گزارش تصویری

سامانه شهراه سامانه شهراه

ویژه حج ویژه حج

میز خدمت الکترونیکی میز خدمت الکترونیکی

اخبار فرودگاه
۱۷ مرداد ۱۳۹۹

پيام تبريک اميرمکري به مناسبت عيد غدير

رييس هيات مديره و مديرعامل شرکت فرودگاه ها و ناوبري هوايي ايران، در پيامي فرا رسيدن عيد غدير را تبريک گفت.
۱۷ مرداد ۱۳۹۹

پيام تبريک مديرکل فرودگاه هاي يزد بمناسبت فرارسيدن عيد سعيد غدير خم

به گزارش روابط عمومي اداره کل فرودگاه هاي استان يزد؛ در پيام عباس محمدي آمده است:

وَلَايَةُ عَلِيِّ بْنِ أَبِي طَالِبٍ حِصْنِي فَمَنْ دَخَلَ حِصْنِي أَمِنَ مِنْ عَذَابِي

«واقعه غدير عظمت اسلام را معنا داد و با تفکر عميق عدالت خواهي، سعادت بشري را به عينيت رساند و اميد به هدايت الهي را تجسم بخشيد.
درياي غدير، از ريزش آبشارگون وحي بر جان محمّد(ص) لبريز است و قامت دين در زلال غدير خم انعکاس مي يابد.
غدير، سندي براي تداوم خط رسالت در جلوه امامت، براي تشنگان چشمه زلال هدايت و براي ره گم کردگان، صراطي است که به سنت پيامبر منتهي مي شود.
اينجانب فرارسيدن عيد کمال دين، سالروز اتمام نعمت و هنگامه اعلان وصايت و ولايت اميرالمومنين(عليه السلام) را بر شيعيان و پيروان ولايت بويژه مردم شريف دارالعباده يزد و همچنين کارکنان فرودگاه بين المللي شهيد آيت‌الله صدوقي يزد تبريک گفته و از خداوند متعال، رستگاري و عزت و کرامت همگان را مسئلت مي نمايم.»
۱۷ مرداد ۱۳۹۹

پيام تبريک مديرکل فرودگاه بين المللي شهيد آيت الله صدوقي يزد به مناسبت روز خبرنگار

به گزارش روابط عمومي اداره کل فرودگاه هاي استان يزد؛ متن پيام عباس محمدي به اين شرح است:
«روز خبرنگار فرصتي است براي تقدير از کساني که در جهت اعتلاي شور و شعور در جامعه با تلاش بي وقفه قلم فرسايي مي کنند،عزيزاني که در لباس خبرنگاري رسالت خطير آگاهي بخشي و اطلاع رساني را بر عهده گرفته اند.
اگر انگيزه‌هاي مالي مشوق بسياري در انجام شغلي باشد، در خصوص ايشان چنين نيست زيرا مسيري که در آن قرار گرفته‌اند به هزار و يک علت که خود نيکوتر از من و ما مي‌دانند، از پس تأمين چنين انگيزه‌اي برنمي‌ آيد.
پايداري‌ شان در اين مسير که به درستي آن باورمندند تحسين‌برانگيز است.
اميد که خستگي راه بر جان نازنين‌ شان نماند و تني که چشم و گوش و دهان و دستانش چنين عاشقانه در راه فراچشم آوردن ناراستي‌ها و نشان دادن راستي‌ها مي‌کوشد در اوج سلامت به راه خود ادامه دهد.
خدا را سپاس که در ميهن عزيزمان از نعمت وجود خبرنگاران صادق و متعهد و حق‌جو به‌وفور بهره‌منديم و انعکاس دلسوزانه واقعيت‌ها از سوي ايشان همواره ايران اسلامي را در مسير توسعه و پيشرفت خود به بهترين صورت مساعدت نموده است.
اينجانب به نمايندگي از اداره کل فرودگاه هاي استان، فرارسيدن روز خبرنگار را به محضر تمامي خبرنگاران ارجمند و ساير اهالي محترم رسانه تبريک و تهنيت عرض نموده و براي ايشان مزيد توفيقات را در سايه عنايت پروردگار آرزومندم.
همچنين ياد و خاطره شهداي خبرنگار، به‌ويژه شهيد صارمي عزيز را گرامي داشته و براي ايشان رحمت واسعه الهي را مسألت مي‌نمايم.»
۱۷ مرداد ۱۳۹۹

پيام تبريک مديرعامل شرکت فرودگاه ها به مناسبت روز خبرنگار

رئيس هيات مديره و مديرعامل شرکت فرودگاه ها و ناوبري هوايي ايران در پيامي ضمن گراميداشت ياد و خاطره شهيد محمود صارمي، روز خبرنگار را تبريک گفت.