خبر خبر

تقدير امام‌جمعه يزد ازمديرکل فرودگاه‌هاي يزد
نماينده ولي‌فقيه در استان يزد و امام جمعه يزد از مديرکل فرودگاه‌هاي استان تقدير کرد.

به گزارش روابط عمومي اداره كل فرودگاه هاي استان يزد ؛ آيت‌اله محمد رضا ناصري نماينده ولي‌فقيه در استان و امام جمعه يزد با اهداي لوح تقدير به عباس محمدي مديرکل فرودگاههاي استان يزد از تلاش‌ها و زحمات وي تقدير کرد.

در اين ديدار نماينده ولي‌فقيه در استان و امام جمعه يزدعمليات پروازهاي نوروزي امسال از فرودگاه بين المللي يزد را موفق ارزيابي کرد و افزود: اين پروازها از آن فرودگاه خروجي خوبي داشته است.

وي از تمام کارکنان فرودگاه  بین المللی شهيد آيت الله صدوقي يزد به علت 20 روز کار فشرده در ایام نوروز تقدیر و تشکر کرد و گفت: خوشبختانه در نوروز امسال نحوه خدمات‌رسانی فرودگاه  بین المللی يزد به مسافران نوروزی نسبت به سال‌های گذشته طبق نظرسنجي ها مطلوب‌تر بود.

محمدي مديركل فرودگاه هاي يزد نيز در این دیدار گزارشي از عملكرد و خدمترساني فرودگاه بين المللي يزد در راستاي تكريم ارباب رجوع در ايام نوروز ارائه كرد و گزارشي از تلاشها ، اقدامات ، پروژه ها ،فعالیت‌ها و نیز جایگاه فعلی فرودگاه يزد ارائه داد.

گفتني است در بخشي از پيام نماينده ولي‌فقيه ‌استان يزد خطاب به محمدي آمده است؛"برخود لازم مي دانستم از زحمات بي دريغ كاركنان محترم فرودگاه بين المللي يزد كه در تكريم ارباب رجوع و همچنين ارائه خدمات به مردم خصوصا شخص جنابعالي تشكر و قدرداني نمايم ،ضمن آرزوي سلامتي و سعادت براي زحمتكشان آن اداره سال جديد را به همه اين دوستان خدوم تبريك مي گويم ان شاالله موفق باشيد."

-------------------------------------
نظرات

اخبار مرتبط اخبار مرتبط

مورد مرتبطی یافت نشد