خبر خبر

دیدارمشاورمدیرعامل شرکت فرودگاه ها در امور ایثارگران با خانواده معظم شهید دانش پرور
مشاور مديرعامل و رئيس امور ايثارگران شرکت فرودگاه هاوناوبري هوايي ايران با خانواده معظم شهيد دانش پرورديداركرد.

به گزارش روابط عمومي اداره كل فرودگاه هاي استان يزد؛ حمید حسینی مشاور مدیرعامل شرکت فرودگاه ها وناوبری هوائی ایران به اتفاق هيئت همراه و با حضورعباس محمدي مدیر کل فرودگاههای استان يزد ، معاونین وي از خانواده ی معظم شهید محمد دانش پرور«تنها شهيد فرودگاه بين المللي يزد» بازدید کردند.

وي دراين ديداربا اشاره به حماسه آفريني ها و رشادتهاي رزمندگان اسلام در سالهاي دفاع مقدس بر لزوم پاسداري از آرمانهاي شهدا و زنده نگه داشتن فرهنگ شهادت تاکيد کرد و گفت: سربلندي امروز ملت ايران و اقتدار نظام جمهوري اسلامي ايران مرهون مقاومت و ايثار شهداست که با خون خود درخت انقلاب را آبياري کردند.

در ادامه نيزخانواده شهيد محمد دانش پرور به بيان خصايل و ويژگي‌هاي رفتاري اين شهيد پرداختند و خاطراتي از وي را بازگو کردند.

در پایان این دیدار: مشاور مديرعامل و رئيس امور ايثارگران شرکت فرودگاه هاوناوبري هوايي كشورازخانواده شهيد دانش پروربا اهداء لوح یادبودتقدیروتشکرکرد .

گفتني است شهيد محمددانش پرور از کارکنان واحد فني مهندسي فرودگاه بين المللي يزد بود که در سال 1365 در منطقه مهران به شهادت رسيد.

حضور درسالن كنفرانس شهيد دانش پرور فرودگاه بين المللي يزد و ديدار با ايثارگران و جانبازان آن فرودگاه از ديگر اقدامات حسيني در سفر به يزد بود.

-------------------------------------
نظرات

اخبار مرتبط اخبار مرتبط

مورد مرتبطی یافت نشد