خبر خبر

برگزاری روز روابط‌عمومی و ارتباطات در فرودگاه يزد
به مناسبت گراميداشت روزجهانی مخابرات هواپیمایی و روزملي روابط عمومي با حضور مديركل فرودگاه‌هاي يزد، معاونین ، كاركنان شبكه پيام‌هاي هوانوردي و روابط‌عمومی این فرودگاه برگزار شد.

به گزارش روابط عمومي اداره كل فرودگاه هاي استان يزد؛ «عباس محمدي» مدیرکل فرودگاه‌های يزد در سخناني از تلاش پرسنل شبکه پیام‌های هوانوردی و روابط عمومی در پيشبرد اهداف فرودگاه بين المللي يزد قدردانی کرد.

وی افزود: تردیدی نیست که در صنعت هواپیمایی و علم هوانوردی ارتباطات نقش اساسی و حیاتی را در هدایت موفق یک فرایند به سوی هدف دارد و این دستاورد خطیر در فرودگاه‌ها بر عهده متخصصان عرصه‌ی ارزشمند مخابرات هواپیمایی است.

در ادامه محمدي به اهميت و جايگاه حرفه‌ي دقيق روابط‌عمومي پرداخت و ضمن با اهميت خواندن رسالت روابط‌عمومي، نقش آن را به عنوان حلقه‌ي اتصال كاركنان و مديران و سازمان‌هاي فرادستي را بارز و مهم برشمرد.

گفتني است؛ در پايان اين مراسم مديركل فرودگاه‌هاي استان يزد با اهدای لوح يادبود، از خدمات همكاران روابط‌عمومي و اداره شبكه پيام‌هاي هوانوردي فرودگاه بين المللي يزد تجليل کرد.

يادآورمي شود درابتداي مراسم مجيد رشيدي بارجين مسئول اداره شبکه پيام‌هاي هوانوردي و محمد جواد اديب دوست مسئول روابط عمومي به تشريح فعاليت‌هاي شبکه هوانوردي و روابط عمومي پرداختند وعملکرد يکساله حوزه خود را در اين بخش ارائه دادند.

-------------------------------------
نظرات

اخبار مرتبط اخبار مرتبط

مورد مرتبطی یافت نشد