خبر خبر

پايان عمليات اعزام زائرين حج تمتع فرودگاه یزد
عمليات اعزام زائرين حج تمتع از فرودگاه بین المللی یزد به پايان رسيد.

به گزارش روابط عمومي اداره کل فرودگاه های یزد ؛ علی رحیمی معاون اجرایی و سرپرست عملیات حج فرودگاه بین المللی شهید آیت الله صدوقی یزد با اعلام اين خبر افزود: امسال 2 هزارو 348 نفر زائر همراه با 32 تن بار توسط 9 پرواز شرکت هواپيمايي جمهوري اسلامي(هما)، یزد را به مقصد مدینه منوره ترک کردند.

وی گفت: عمليات اعزام زائرين خانه خدا از بامداد 27 مردادماه 96 از فرودگاه بین المللی یزد آغاز شده بود و در صبح 30 مردادماه به مدت 4 روز خاتمه يافت.

معاون اجرایی و سرپرست عملیات حج فرودگاه‌های استان یزد افزود: با برنامه‌ریزی‌های انجام شده، تمامی عوامل اجرایی، به بهترین شکل ممکن و به طور شبانه‌روزی به زائرین سرزمین وحی خدمت‌رسانی کردند و خوشبختانه عملیات اعزام زائران با ایمنی کامل انجام شد که از زحمات و تلاش این افراد تشكر می‌کنم.

رحیمی در پایان خاطرنشان کرد: با دستور ویژه مدیرکل فرودگاه های یزد ،امروز ما به دنبال برنامه‌ریزی‌های لازم برای استقبال از حجاج در عملیات بازگشت و فراهم نمودن تسهیلات لازم برای رفاه حال مستقبلین هستیم تا با آماده‌سازي زيرساخت‌هاي فرودگاهي و با همدلي و همفکري جمعي کليه دست‌اندرکاران، عمليات حج تمتع امسال به نحو احسن انجام پذيرد.

-------------------------------------
نظرات

اخبار مرتبط اخبار مرتبط

مورد مرتبطی یافت نشد