خبر خبر

آمادگی فرودگاه یزد برای عملیات بازگشت حج تمتع
مدیرکل فرودگاه‌های استان یزد با اشاره به اینکه فرودگاه بین المللی یزد با کلیه امکانات آماده خدمات‌رسانی مطلوب به حجاج و خانواده‌های آنان است٬ گفت: تمامی سعی فرودگاه یزد بر این خواهد بود که با تمام امکانات و به‌صورت ویژه و با کمک ارگان‌های دیگر ترخیص حجاج به‌صورت سریع و با کم‌ترین ایستایی را انجام دهد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرودگاه های استان یزد؛ عباس محمدی مدیرکل فرودگاه های یزد در جلسه هماهنگی حج تمتع که با حضور جانشین مدیرکل حج و زیارت استان یزد و مسئولان تمامی نهادها و ارگانهای دخیل در عملیات حج تمتع فرودگاه بین المللی شهید آیت الله صدوقی یزد برگزار شد، گفت بايد با  برنامه ريزي مدون و مستمر ، براي استقبال شايسته و در خور شآن از زائران بیت الله الحرام گام بلندي برداريم.

 وی گفت: اولويت اصلي ما ارايه ي بهترين تسهيلات و خدمات فرودگاهي به زائران یزدی در فرودگاه بين المللي یزد خواهد بود.

محمدی در ادامه افزود: نخستین پرواز برگشت حجاج استان ظهر روز 26 شهریور توسط شرکت هواپیمایی جمهوری اسلامی انجام خواهد شد و تا 31 شهریور ماه ادامه خواهد داشت.

مدیرکل فرودگاه های استان یزد از شهروندان خواست به منظور ایجاد سهولت در خروج حجاج از فرودگاه و تسریع در رفت و آمد مسافران پروازهای داخلی و عدم ایجاد راه‌بندان در مسیرهای تردد به فرودگاه، همکاری‌های لازم را با مسئولان فرودگاه یزد داشته باشند.

وی همچنین از استقبال‌کنندگان خواست قبل از عزیمت به فرودگاه با شماره تلفن 199 و شماره تلفن‌های 37218082-4 و یا از طریق پرتال فرودگاه یزد به آدرس yazd.airport.ir  از آخرین وضعیت پروازها مطلع شوند.

محمدی با اشاره به آمادگی مضاعف فرودگاه بین المللی یزد همچون ایام اعزام زائران گفت: تمام واحدهای عملیاتی این ادارهکل از ابتدای شروع پروازها با تمام توان خود تلاش خواهند کرد این عملیات به بهترین نحو ممکن برگزار شود.

وی در تشریح برنامه بازگشت زائران حج امسال گفت: به امید خدا بیش از 2300 زائر یزدی در قالب 16 کاروان، توسط هواپیمای ایرباس 600 با 9 سورتی پرواز از جده وارد فرودگاه بین المللی یزد خواهند شد.

 

 

 

-------------------------------------
نظرات

اخبار مرتبط اخبار مرتبط

مورد مرتبطی یافت نشد