خبر خبر

سرهنگ رمرودی فرمانده جدید پليس فرودگاه یزد شد
آئين تکریم و معارفه فرمانده پليس فرودگاه بین المللی یزد با حضور فرمانده پليس فرودگاه‌هاوناوبری هوایی کشور ومدیرکل فرودگاه های یزد برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرودگاه های استان یزد؛ درآغاز این مراسم که با حضور سردارحسن مهری فرمانده پليس فرودگاه‌هاوناوبری هوایی کشور، فرماندهان انتظامی استان ، جمعي از كاركنان اداره‌كل و روساي شركت‌هاي هواپيمايي مستقر در فرودگاه برگزار شد، عباس محمدی مدیرکل فرودگاه های یزد با اشاره به رسالت پليس در احياي نظم و آسايش عمومي گفت: اقدامات پليس زمينه‌ساز تحقق عدالت و برهم زننده آرامش مخلان امنيت اجتماعي است و به تبع ، بخش بسیار مهمی از امنیت و آرامش امروز فرودگاه بین المللی شهید آیت الله صدوقی یزد مرهون تلاش شبانه روزی و خستگی ناپذیر فرمانده و پرسنل پلیس فرودگاه است.

محمدی از زحمات سرهنگ رادان فرمانده پليس  پيشين فرودگاه تقدير و براي سرهنگ رمرودی فرمانده پليس جديد فرودگاه آرزوي موفقيت و بهروزي كرد.

همچنین سردار حسن مهری فرمانده پليس فرودگاه‌هاوناوبری هوایی کشور طي سخناني صنعت هوايي را صنعتي حساس و ويژه خواند و گفت: امنيت مهمترين فاکتور و مشخصه‌يي است که بايد در صنعت حمل‌ونقل هوايي مدنظر تمام بخشها از جمله پليس فرودگاه‌ها باشد.

وی خدمت به مردم و جلب رضایتشان را ازوظایف و اهداف اصلی پلیس فرودگاه ها برشمرد و گفت : در انتصاب‌ها، انتخاب نیروهای حرفه‌یی، با تجربه، جوان و پر انرژی مهمترین ملاک و معیار است.

در ادامه مراسم سردارمهری، ضمن تشريح عملکرد تخصصي پليس فرودگاه ها ، از خدمات پنج ساله سرهنگ محمد رحیم رادان در مجموعه فرودگاه بین المللی یزد و به پاس سي و سه سال خدمت در نظام مقدس جمهوري اسلامي  قدردانی بعمل آورد و برای سرهنگ محمدرمرودی به عنوان فرمانده جدید پلیس فرودگاه بین المللی یزد در انجام وظايف محموله آرزوي موفقيت کردو خواستار تعامل و همکاری هر چه بیشتر پلیس فرودگاه با مدیریت و نهادها و ارگانهای مستقر در فرودگاه یزد شد

-------------------------------------
نظرات

اخبار مرتبط اخبار مرتبط

مورد مرتبطی یافت نشد