خبر خبر

محمدي مديرکل فرودگاه هاي استان يزد:
امروز سپاه حفاظت هواپيمايي کشور با هماهنگي کامل و ارتباط بسيار خوب با مردم در فرودگاه ها و پروازهاي داخلي و خارجي از استقلال ايران عزيز به زيبايي پاسداري مي‌کند

بنابرگزارش روابط عمومی اداره کل فرودگاه های استان یزد: بمناسبت پنجم دی ماه سالگرد تاسیس سپاه حفاظت هواپیمایی مراسم گرامیداشتی به همین منظور در فرودگاه بین المللی شهید آیت الله صدوقی یزد برگزار شد.

در این مراسم که با حضور سردار جمیری فرمانده سپاه الغدیر یزد ، فرماندهان نظامی و انتظامی و مدیران ارگان ها و شرکت های هواپیمایی مستقر در فرودگاه همراه بود با عرض تبریک و خیرمقدم عباس محمدی مدیرکل فرودگاههای استان آغاز گردید.

وی ضمن بزرگداشت اين روز از زحمات ارزشمند فرماندهي و پرسنل سپاه حفاظت هواپيمايي فرودگاه بین المللی یزد قدرداني و تشکر کرد و با اشاره به نقش حساس سپاه در حفاظت و امنيت پروازها گفت: بحمداله سپاه در ماموريت‌هايش کاملا حاذق و هوشيار عمل کرده است.

محمدی اظهار داشت: سپاه حفاظت هواپیمایی اکنون به یک الگو بدل شده است؛ چرا که سال‌ها در عمل توانسته است امنیت فرودگاهها و هواپیماها را حفظ کند تاجایی که اکنون با وجود بحرانهای منطقه و بروز حملات و تهدیدات تروریستی در فرودگاههای دیگر کشورها، وجود امنیت در فرودگاهها و پروازهای ایران به یک امر بدیهی تبدیل شده است پس باید قدر این نعمت را بدانیم و به پاس آن دعای خیر خود را بدرقه این حافظان امنیت و دیگر متخصصان صنعت هوانوردی کنیم.

در ادامه سردار فتح الله جمیری فرمانده سپاه الغدیر یزد ضمن گراميداشت سالروز تشکيل سپاه حفاظت به فرمان حضرت امام(ره)، بر نقش سپاه در برقراري امنيت تاکيد کرد و گفت: برای اینکه یک سفر امن انجام شود،عوامل حفاظت اطلاعات، نیروی انتظامی، سپاه و حراست شرکتهای هواپیمایی با یکدیگر همکاری میکنند. 

سردارجمیری با بیان این موضوع، درباره لزوم تعامل میان ارگانها گفت: هیچ مجموعهای به تنهایی نمیتواند در انجام وظایف خود موفق باشد. 

در فرودگاه نیز ارگانهای مختلفی کار میکنند که مانند حلقههای زنجیر به هم پیوسته هستند و با کمک یکدیگر کار میکنند و اگر یکی از این حلقهها سست باشد، زنجیر پاره میشود. بنابراین ما باید به فکر تقویت این حلقه باشیم و باید میان واحدها تعامل وجود داشته باشد که خدا را شکر با مدیریت خوبی که در فرودگاه بین المللی یزدو یکایک فرودگاهها وجود دارد، شاهد روند خوبی در این زمینه هستیم.

وی از زحمات، تعاملات و توانمندي‌هاي مديريتي مدیرکل فرودگاه های استان یزد که زمينه‌ساز انجام بهتر ماموريت ذاتي يگان حفاظت هواپيمايي یزد است، تقدير کرد.

همچنین سرهنگ محمد جعفری فرمانده يگان حفاظت هواپيمايي استان یزد گزارشي از اقدامات انجام‌شده ارائه داد و همچنين از مديرکل فرودگاه‌هاي استان در ساماندهي نقاط حساس بازرسي و نيز پيگيري مجدانه براي حفظ و ارتقاء امور امنيتي در فرودگاه تجلیل کرد.

گفتنی است مدیرکل فرودگاه های استان یزد با اهداء لوح سپاس از زحمات فرماندهی سپاه الغدیر استان وفرماندهي و پرسنل یگان حفاظت هواپیمایی فرودگاه بین المللی یزد تقدیر و تشکر بعمل آورد .

یادآور می شود ، مدیرکل فرودگاه های استان بهمراه معاونت عملیات هوانوردی و مسئولین ادارات با حضور در یگان حفاظت هواپیمایی فرودگاه بین المللی یزد ، با اهداي گل و شيريني به کارکنان سپاه حفاظت ، از آنان به خاطر زحمات شبانه روزي و تامين امنيت و آرامش پرواز هموطنان قدرداني کرد.

 

-------------------------------------
نظرات

اخبار مرتبط اخبار مرتبط

مورد مرتبطی یافت نشد