خبر خبر

امام جمعه يزد: توسعه کمي . کيفي فرودگاه قابل تحسين است
آيت الله ناصري نماينده ولي‌فقيه و امام‌جمعه يزد ضمن قدرداني از فعاليت‌هاي انجام‌شده توسط دست‌اندرکاران فرودگاه بين المللي شهيد آيت الله صدوقي يزد و ارگان‌هاي مستقر در آن، طي سخناني بر اهميت و جايگاه هواپيمايي در امر خدمات‌رساني به مردم تاکيد کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرودگاه های استان یزد؛ در آستانه ی فرارسیدن دهه مبارک فجر، مدیرکل و مسئولان فرودگاه بین المللی یزد با نماینده ولی‌فقیه و امام‌جمعه این شهر دیدار کردند و مدیرکل فرودگاه با بیان گزارش عملکرد دوسال گذشته این فرودگاه ، وضعیت کنونی آن را تشریح کرد.

دراین دیدار عباس محمدی مدیرکل فرودگاه های استان یزد توضیحاتی درباره موقعیت فرودگاه و طرح مطالعات جامع ساختمان تکنیکال بلاک و سردر ورودی فرودگاه و ضرورت استفاده از ظرفیت های بالقوه فرودگاه و دیگر شرکت های هواپیمایی به منظور تحقق اهداف بلند توسعه فرودگاه بین المللی یزد بیان و افزایش پروازها، بهسازی ترمینال و محاوط فرودگاه را اقداماتی در این راستا عنوان کرد.

وی در ادامه، گزارشی از تلاشها، اقدامات و عزم جدی فرودگاه بین المللی یزد در تاسیس انجمن نخبگان شاغل در فرودگاه و حمایت و پشتیبانی از طرحها و اختراعات آنان ارائه داد.

محمدی در مورد راه‌اندازی سامانه کمک ناوبری ای ال اس در فرودگاه بین المللی یزد گفت: این دستگاه نصب شده و با طی کردن مراحل کامل تست‌های آن آماده ی بهره‌برداری می باشد.

همچنین آیت الله ناصری نماینده ولی فقیه وامام جمعه یزد در اين ديدار عملکرد فرودگاه‌های استان بزد را مثبت ارزیابی و از زحمات مدیرعامل شرکت فرودگاه‌هاوناوبری هوایی کشور و دیگر مسولان فرودگاهی در راستای توسعه فرودگاه‌ها قدردانی کرد.

آیت الله ناصری، طي سخناني با تاکيد بر اينکه فرودگاه نماد توسعه و پيشرفت کشور است، اقدامات صورت گرفته در دو سال اخير فرودگاه شهید آیت الله صدوقی یزد را مطلوب و قابل تامل توصيف کرد.

وی بیان داشت: فرودگاه ها زمینه ساز پیشرفت شهری هستند، استحقاق مردم این شهر و استان را بیش از این دانست و همکاری و همدلی بیشتر مسئولین استان با مسئولین فرودگاهی را خواستار شد.

نماینده ولی‌فقیه وامام جمعه در استان یزد ضمن آرزوی توفیق برای تمام مسئولان خدوم و زحمتکش این استان٬ خدمتگزاری به مردم را بالاترین توفیق برای آنان دانست و در پایان برای رفع مشکلات فرودگاه و تحقق اهداف عالیه مسئولین ذیربط دعا کرد.

-------------------------------------
نظرات

اخبار مرتبط اخبار مرتبط

مورد مرتبطی یافت نشد