خبر خبر

آغاز چهلمين سالگرد پيروزي انقلاب اسلامي ايران
استقبال از مسافران در فرودگاه بين المللي يزد با اهداي گل و شيريني در نخستين روز از دهه فجر

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرودگاه های استان یزد؛ به مناسبت 12 بهمن، سالروز بازگشت شکوهمند امام خميني (ره) به ميهن از طريق فرودگاه ، مراسم استقبال باشکوهي از مسافران اولين پرواز کیش – یزد در فرودگاه بين المللي آيت الله شهید صدوقی یزد برگزار شد.

ورود امام راحل به ترمینال یک فرودگاه مهرآباد پس از سالها دوری از وطن و رقم خوردن پیروزی انتقلاب اسلامی، یکی از افتخارات و خاطرات خوش اهالی صنعت هوانوردی و فرودگاهی کشور است که هر ساله به طور باشکوهی در فرودگاه بین المللی یزد گرامی داشته میشود.

گفتنی است ؛ امسال نیز این مراسم به شکلی ویژه برگزار شد و از مسافرین این پرواز با اهداء شاخه گل و شیرینی پذیرایی و استقبال شدو مديران فرودگاه بين المللي يزد با اهداي تعدادي بليط هواپيما (بصورت رايگان) به مسافرين ، ياد و خاطره ي شهداي انقلاب اسلامي و سالروز بازگشت امام خميني (ره) به ميهن اسلامي را گرامي داشتند.

یادآور می شود، فرودگاه بین المللی یزد همه ساله با آغاز جشن هاي دهه ي فجر با نواختن زنگ انقلاب، نصب بنر و آذين بندي، پخش گل و شيريني و سرودهاي انقلابي، برگزاری نمایشگاه عکس انقلاب در محوطه فرودگاه ، برگزاری مسابقات ورزشی و ایستگاه نقاشی آيين استقبال از مسافرين را برپا مي دارد.

-------------------------------------
نظرات

اخبار مرتبط اخبار مرتبط

مورد مرتبطی یافت نشد