خبر خبر

بمناسبت فرارسيدن چهلمين سالگرد پيروزي انقلاب اسلامي ايران
ديدار مديرکل فرودگاه هاي يزد با خانواده شهدا
به مناسبت گراميداشت ايام الله دهه فجر در اقدامي شايسته مدير کل فرودگاه هاي استان ، با جمعي از خانواده هاي شهدا ديدارکرد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرودگاه های استان یزد؛ عباس محمدی هدف از اين ديدار را تجديد پيمان با آرمان‌هاي شهدا و ارج نهادن به مقام آنها دانست.

وی افزود: شهدا بزرگترين سرمايه‌هاي معنوي انقلاب و ملت هستند و يادشان اشاعه ارزش‌هاي ايثار و پايداري در جامعه است و دلجويي و ديدار با خانواده آنان، اداي دين به ارز‌ش‌هاي انقلاب است و تکريم شهدا و خانواده آنان بايد سرلوحه نسل امروز در همه عرصه‌هاي زندگي باشد.

محمدی با يادآوري اين نکته که استقلال و آزادي با هزينه‌هاي زيادي به‌دست آمده است، بر حفظ آن و به‌خصوص امانت نظام مقدس جمهوري اسلامي که حاصل تلاش، فداکاري‌هاي طاقت فرساي دلاور مردان اين مرز و بوم است، تاکيد کرد.

گفتنی است در اين مراسم که به همت اداره کل بنياد شهيد استان و سپاه الغدير يزد برگزار شد ، محمدی مدیرکل فرودگاه های استان در فضايي صميمانه به گفتگوي چهره به چهره با خانواده شهدا پرداخته و در پايان اين ديدارها از خانواده‌هاي شهدا با قرائت فاتحه و اهداي هدايايي از سوي اداره کل فرودگاههاي استان يزد تجليل شد .

یادآور می شود، در اين ديدارها والدين معظم شهدا ضمن بيان خاطراتي از فرزند شهيدشان ، مراتب قدرداني و رضايت خود را ابراز کردند.

-------------------------------------
نظرات

اخبار مرتبط اخبار مرتبط

مورد مرتبطی یافت نشد