خبر خبر

مراسم گراميداشت روز پاسدار در فرودگاه يزد
همزمان با فرا رسيدن روز پاسدار مديرکل فرودگاه هاي استان يزد به همراه تعدادي از مسئولين اين اداره کل ضمن بازديد از يگان حفاظت هواپيمايي يزد با فرمانده و کارکنان اين يگان ديدار و گفتگو کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرودگاه های استان یزد؛ دراین دیدار عباس محمدی مديرکل اين فرودگاه، از پاسداران به‌عنوان نمادي ارزشمند از ظرفيت انقلابي مردم ايران براي ايستادگي در برابر ابرقدرت هاي شرق و غرب ياد کرد.

وي با تاکيد بر جايگاه سپاه پاسداران در فرودگاه‌ها افزود: بي‌شک حضور اين حماسه‌سازان در فرودگاه‌ها در ارتقاي ضريب امنيت بسيار مهم و ارزشمند است.

در ادامه نيز سرهنگ پاسدار جعفری فرمانده اين يگان ضمن تشکر از حسن تعامل و همدلي اداره‌کل فرودگاه‌هاي استان یزد حضور در عرصه‌هاي مختلف فرودگاهي را فرصتي مغتنم و حساس براي خدمت و تامين امنيت دانست.

وي با بيان اينکه مصمم به حرکت تحت فرامين فرماندهي معظم کل قوا و حفظ دستاوردهاي بي‌نظير نظام مقدس جمهوري اسلامي ايران هستيم گفت: استکبار ستيزي را هميشه بر خود تکليفي واجب مي‌دانيم.

در پایان این دیدار، مدیرکل فرودگاههای استان با اهدای لوح تقدیری از تلاشهای فرمانده و پرسنل یگان حفاظت هواپیمایی تقدیر کرد.

-------------------------------------
نظرات

اخبار مرتبط اخبار مرتبط

مورد مرتبطی یافت نشد