خبر خبر

ديدار با يکي از جانبازان فرودگاه يزد
همزمان با سالروز ميلاد حضرت ابوالفضل العباس (ع) و روز جانباز مديرکل فرودگاه بين المللي يزد با يکي از جانبازان بازنشسته فرودگاه ديدار و روز جانباز را به وي تبريک گفت.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرودگاه های استان یزد؛ عباس محمدی این دیدار را گرامیداشت یاد و خاطره امام راحل (ره)، خانواده شهدا، رزمندگان، جانبازان و آزادگان عنوان کرد و گفت: آنان بزرگترین وارثان انقلاب هستند که از جان خود و خانواده خود گذشتند تا آرامش و آسایش دیگران را فراهم سازند.

وی با اشاره به اینکه جانبازان شهدای زنده هستند و در سال‌های دفاع مقدس نقشی کلیدی ایفا کردند، بیان کرد: این افراد در جنگ و پس از آن به درجه جانبازی نائل شدند، همچنین پس از پایان جنگ تحمیلی با تحمل رنج‌ها و مشقت‌ها کنار آمده و صبر کردند بنابراین مقام آنها تا اندازه‌یی است که نمی‌توانیم با هیچ تجلیلی از زحمات آنان قدردانی کنیم.

در این دیدار همچنین جانباز سرافراز عباس دهقان (فرمانده سابق سپاه حفاظت هواپیمایی فرودگاه یزد) ضمن تشکر از مدیرکل و دیگر مسئولان ارشد فرودگاه بین المللی یزد به خاطر توجه به جانبازان و ایثارگران، از اقدام خداپسندانه آنان سپاسگزاری کرد.

چهارم شعبان همزمان با سالروز میلاد با سعادت قمر بنی هاشم حضرت ابوالفضل العباس(ع) به عنوان روز جانباز نامگذاری شده و مردم ایران در این روز از جانفشانی های جانبازان انقلاب و جنگ تحمیلی قدردانی می کنند.

-------------------------------------
نظرات

اخبار مرتبط اخبار مرتبط

مورد مرتبطی یافت نشد