خبر خبر

برگزاري اولين جلسه شواري اقامه نماز در فرودگاه يزد
جلسه ستاد اقامه نماز با محوريت بررسي و هماهنگي اقدامات فرودگاه بين المللي يزد در ماه مبارک رمضان برگزارگرديد.

به‌گزارش روابط‌عمومي اداره کل فرودگاه های استان یزد؛ عباس محمدی مدیرکل فرودگاه های استان برگزاری منظم نماز جماعت ظهر و عصر در نمازخانه ساختمان اداري، پخش منظم اذان در اوقات شرعي در ساختمان اداري و ترمينال‌ و برگزاري جلسات پرسش و پاسخ با حضور امام جماعت فرودگاه و رعايت عدم تداخل زمان جلسات اداري با وقت اداي فريضه نماز از مهم‌ترين برنامه‌هاي اين فرودگاه در ماه مبارک رمضان برشمرد.

وی همچنین بیان نمود: به منظور گرامیداشت این ماه پر فیض و برکت در خصوص نصب بنرهای موقت و مناسبتی در سطح فرودگاه، و غبار روبی وتجهیز نمازخانه ها و همچنین در نظر گرفتن فضایی پوشیده جهت خوردن و آشامیدن مسافرانی که به دلیل مقوله سفر  روزه دار نیستند در ترمینال اقدام گردیده است واکنون فضای ماه مبارک در سطح فرودگاه حاکم می باشد .

در ادامه  حجت‌الاسلام جمالی امام‌جماعت فرودگاه بین المللی یزد از حضور پر شور همکاران و ارائه پيشنهادات و راهکارهاي آنان در جهت هرچه باشکوه‌تر برگزار شدن نماز جماعت سخن گفت و آن را نشانه اهميت بالاي نماز در ميان کارکنان دانست.

در ادامه جلسه محمدباقر دهقانی تفتی دبیر شورای اقامه نماز فرودگاه بین المللی یزد گزارشي از عملکرد اين دستگاه در سال 97  و برنامه های این ستاد در سال 98 را  ارائه داد.

 

-------------------------------------
نظرات

اخبار مرتبط اخبار مرتبط

مورد مرتبطی یافت نشد