خبر خبر

برگزاري مراسم گراميداشت روز ارتباطات و روابط عمومي
بمناسبت روز روابط عمومي و ارتباطات مراسم بزرگداشتي در فرودگاه بين المللي يزد برگزار گرديد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرودگاه های استان یزد؛ به منظور گرامیداشت 27 اردیبهشت ماه روز ارتباطات و روابط عمومی ، مراسمی با حضور مدیر کل و مسئولین فرودگاهی و پرسنل اداره مخابرات و فناوری اطلاعات هوانوردی و روابط عمومی فرودگاههای استان برگزار شد .

عباس محمدی مدیرکل فرودگاه های استان ضمن تبریک این روز به تلاشگران این عرصه گفت: نگاه به مجموعه روابط عمومی و هم چنین فعالیت های آن در شرکت فرودگاه ها در سالهای اخیر تغییر کرده است بطوری که در سایه تلاش روابط عمومی، مسئولین و مردم ما شناخت بیشتری از شرکت فرودگاه هاوناوبری هوایی کشور، جایگاه، عملکرد و اهمیت آن پیدا کرده اند.

وی افزود: اصول مهم در خبر رسانی، دقت، بموقع و سرعت عمل است که روابط عمومی باید با مد نظر داشتن این اصول به تنظیم اخبار خود اهتمام ورزد.

محمدی بر نقش و اهمیت ارتباطات در عصرجدید تاکید کرد و گفت : اگر زیرساخت ها، منابع انسانی و فنی این ارتباطات در سازمان های امروزی وجود نداشته باشد ، آن سازمان به مرور از رقابت ها و برنامه ها دور خواهد ماند و حتی شاید حذف گردد.

 وی در ادامه اظهارداشت : دنیای امروز دنیای ارتباطات است و تصور کردن روزی که در آن از زیرساخت ها و تجهیزات ارتباطی برای اطلاع رسانی استفاده نشود ، محال و غیر ممکن است و ارتباطات و تعاملات جزئی از زندگی بشر شده است.

مجید رشیدی بارجین رئیس اداره شبکه پیام های هوانوردی و محمد جواد ادیب دوست  مسئول روابط عمومی فرودگاههای استان یزد با ارائه توضیحاتی حاضرین را در جریان آخرین وضعیت و عملکرد واحدهای مربوطه قرار دادند.

گفتنی است ؛ در پایان این مراسم با اهداء لوح تقدیر از مسئول روابط عمومی و کارکنان اداره مخابرات و فناوری اطلاعات هوانوردی اداره کل فرودگاههای استان یزد تقدیر به عمل آمد .

 

-------------------------------------
نظرات

اخبار مرتبط اخبار مرتبط

مورد مرتبطی یافت نشد