خبر خبر

فرودگاه يزد؛ در کرانه ي کوير، يکي از شعب شرکت هلي کوپتري ايران
فرودگاه بين المللي يزد، مرکز آموزش هاي خلباني، مهندسي تعمير و نگهداري هلي کوپتر مي شود.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرودگاه های استان یزد؛ عباس محمدی مدیرکل فرودگاه های استان در این رابطه گفت: طی تفاهم استانداری یزد و شرکت هلی کوپتری ایران، مقرر گردید یکی از مراکزعملیات هلی کوپتری و تعمیر و نگهداری آن با اخذ مجوز سازمان هواپیمایی کشوری در فرودگاه بین المللی یزد راه اندازی گردد.

وی گفت: مسئولان  شرکت هلی کوپتری ایران از فرودگاه بین المللی یزد و امکانات آن بازدید کردند و بعد از این بازدید، جلسهای با نماینده ولی فقیه و امام جمعه یزد و استاندار یزد انجام گرفت.

در این جلسات شرایط این فرودگاه، نیازمندیهای شرکت هلی کوپتری ایران و کمکهای استان مورد بررسی قرار گرفت و مسئولان آن شرکت ابراز امیدواری کردند که با بررسی دقیق شرایط و همچنین کسب مجوزهای لازم، به امیدخدا بتوانند مرکز آموزش خلبانی و تعمیر و نگهداری هلی کوپتر را در فرودگاه بین المللی یزد دایر کنند.

گفتنی است در ادامه این دیدارها، نماینده ولی فقیه و امام جمعه یزد ، استاندار یزد و مدیرکل فرودگاه های استان در راه اندازی هرچه سریع تر این مرکز تاکید کردند و با بیان دیدگاه ها و اعلام نیازها و با درنظرگیری شرایط جوی و جغرافیایی فرودگاه بین المللی یزد با مسئولان ارشد شرکت هلی کوپتری ایران به گفتگو پرداختند و ابراز امیدواری کردند که در آینده‌ای نزدیک با همکاری آن شرکت و حمایت مردم استان شاهد ایجاد این مرکز باشیم.

 

-------------------------------------
نظرات

اخبار مرتبط اخبار مرتبط

مورد مرتبطی یافت نشد