خبر خبر

پيام تبريک مديرکل فرودگاه هاي يزد به مناسبت سالروز ولادت حضرت زهرا(س) و روز زن
عباس محمدي در پيامي سالروز ميلاد حضرت زهرا(س) و نيز گراميداشت مقام والاي زن را تبريک گفت.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرودگاه های استان یزد؛ متن پیام تبریک محمدی بدین شرح می باشد:

بسمه تعالی

انتخاب روز میلاد خجسته بزرگ بانوی دو عالم، حضرت فاطمه زهرا (س) به عنوان روز زن، تکریم و بزرگداشت مقام والای زن و مادر است. زنان و مادرانی که نقشی مهم و انکار ناپذیر در پاسداری از کیان خانواده و تربیت نسل آینده این سرزمین دارند و براستی حضرت زهرای مرضیه(س) نه تنها برای زنان، بلکه الگویی برای تمامی انسانها و مروّج شهامت، شجاعت، حق آوری، حق مداری و دفاع از حقانیت بودند.

و چه زیباست که سلاله ای از مادر سادات، حضرت امام خمینی (ره)در همین روز متولد می شود که با انقلاب اسلامی خود، ایران را سرافزار و یک بار دیگر سرشار از عطر تشیع می‌کند

جای بسی خرسندی است که بانوان ارزشمند شاغل در اداره کل فرودگاه های استان از نیروهای متخصص، متعهد و خدوم فرودگاه بین المللی یزد هستند که در تمامی عرصه‌ها دوش به دوش سایر همکاران خود برای تحقق اهداف متعالی صنعت هوانوردی کشورمان فعالیت می‌کنند.

اینجانب ضمن تبریک این روز بزرگ،سپاس و شادباش خود را به پاسِ تقدیر از خدمات ارزنده و شایسته‌ بانوان همکار، تحمل مشقت، دوری از کانون گرم خانواده، همکاریها و مساعدتهای بی دریغ همسران آنها و نیزخانواده گرانقدر و محترم سایر همکارانم ابراز داشته، توفیق و شادکامی روزافزون همه این عزیزان را از درگاه خداوند سبحان مسالت می نمایم و برای تمامی مادران سرزمینمان رحمت و عزت میطلبم.

-------------------------------------
نظرات

اخبار مرتبط اخبار مرتبط

مورد مرتبطی یافت نشد