خبر خبر

تقدير از پرسنل امور اداري فرودگاه يزد
از پرسنل امور اداري فرودگاه بين المللي يزد تجليل شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرودگاه های استان یزد؛ مراسم تقدیر از کارکنان امور اداری فرودگاه  بین المللی یزد با حضور عباس محمدی مدیرکل فرودگاه های استان، محمد باقر دهقانی تفتی معاون عملیات هوانوردی و اسماعیل کیانی رئیس اداره حراست برگزار شد.

در این مراسم محمدی ضمن عرض خداقوت از تمامی تلاش ها و زحمات پرسنل امور اداری در طول یکسال گذشته قدردانی و تشکر نمود و بیان داشت: باید همیشه و همه روز به مسئولیت و اهمیت نقش پرسنل امور اداری در سیستم توجه ویژه نمود

وی ادامه داد: ارتقاء کیفیت خدمات و تکریم ارباب رجوع از خصلت های گران بهای مجموعه دست اندرکار در فرودگاه است که با وجود پرسنل شایسته و متخصص امور اداری فرودگاه بین المللی یزد شاهد تحقق این دو مورد هستیم.

همچنین در ادامه جلسه محمد حسن رشیدی میبدی مسئول امور اداری فرودگاه های استان با ارائه گزارشی از کارهای صورت پذیرفته در زمینه امور اداری و رفاهی و مشکلات و موانع موجود ، اهداف وبرنامه های سال آتی ، مطالب خود را بیان و اظهار امیدواری کرد با همدلی و تعامل هر چه بیشتر همکاران در حوزه امور اداری خواهیم توانست با رضایتمندی کارمندان و بازنشستگان این مسئولیت خطیر را به سرمنزل مقصود برسانیم.

گفتنی است در پایان این مراسم مدیرکل فرودگاه های یزد از کارمندان امور اداری فرودگاه بین المللی یزد با اهداء لوح تقدیر قدردانی کرد.

-------------------------------------
نظرات

اخبار مرتبط اخبار مرتبط

مورد مرتبطی یافت نشد