خبر خبر

نصب و راه اندازي دوربين‌هاي حرارتي جديد در فرودگاه يزد
مديرکل فرودگاه‌ هاي استان يزد از نصب و راه اندازي دو دستگاه دوربين حرارتي جديد در فرودگاه بين المللي شهيد آيت الله صدوقي يزد خبر داد.


به گزارش روابط عمومی اداره کل فرودگاه های استان یزد؛ عباس محمدی اظهار داشت: با هدف کنترل  ورودی ها و خروجی ها از فرودگاه بین المللی یزد، 2 دوربین حرارتی در ترمینال مسافری این فرودگاه نصب و راه اندازی شد.
وی افزود: این دوربین ها توسط شرکت های داخلی، بومی سازی شده اند و نسبت به تغییر دمای بدن افراد  واکنش نشان می دهد.
مدیرکل فرودگاه های استان  با تشریح اقدامات اداره کل فرودگاه‌های استان در مبارزه با شیوع ویروس کرونا نیز گفت: اجباری کردن استفاده از ماسک در تمام اماکن فرودگاهی برای مسافران و کارکنان، اطلاع رسانی منظم و مداوم رعایت پروتکل ها توسط همکاران اطلاعات پرواز و همچنین ضدعفونی بار ورودی مسافران، اطلاع رسانی های محیطی از طریق نمایشگرها و نصب استیکرهای فاصله گذاری اجتماعی برای صف گیت ها و گندزدایی و سم زدایی روزانه ترمینال مسافری از جمله اقدامات انجام شده در این راستا هستند.
 وی خاطر نشان کرد: تمام تلاش خدمتگزاران مردم در فرودگاه بین المللی یزد فراهم کردن ایمنی کامل مسافران ورودی و خروجی و پرسنل فرودگاه و همچنین استفاده از تمام ظرفیت ها برای مبارزه با ویروس کرونا و اقدامات پیشگیرانه آن می باشد.

-------------------------------------
نظرات

اخبار مرتبط اخبار مرتبط

مورد مرتبطی یافت نشد